CNC gépkezelő állás

Ár/Bér: EUR 2200
Kapcsolatfelvétel candidate@plus-job.com
+36706254165.
Megjelenés 2017-07-24

Részletek

CNC gépkezelőket keresünk, német nyelvtudás és szakképzettség előny, de nem feltétel!

Elvárt tapasztalatok, melyek egyben feladatok is lesznek:
Releváns tapasztalat ipari gépekkel, fémekkel, s a gyártás/termelés területén
Siemens CNC programok ismerete: Sinumerik, Heidenhain vagy Fanuc
Tapasztalat fúrás és marás területén ( autóiparban, az autó különböző alkatrészei)
CNC berendezések, eszközök cseréje
CNC gépalkatrészek mérése
A hagyományos CNC gépek működtetése (vezérlőrendszerek: Siemens, Fanuc, 840D)

Feltétel:
Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat ezen a területen

Amit kínálunk:
Versenyképes bérezés és túlóradíj, fizetett szabadság
Német munkaszerződés és biztosítás
Leszervezett szállás
Munkaruha

Amennyiben érdekli az álláslehetőség, kérem, küldje el részletes, magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre!

Helyszín

Németország

Hozzászólások