Raktáros állás, nyelvtudás nem feltétel

Ár/Bér: EUR 1500
Kapcsolatfelvétel +4917640562923
kuaimafahrer@gmail.com
Megjelenés 2017-08-11

Részletek

2 fő raktárost keresünk Hannoverbe, nyelvtudás nem szükséges! Azonnali kezdés, szállás biztosított!

Azonnali kezdéssel keresünk 2 fő raktáros munkatársat Hanover-be!
Németországi cég, német bejelentés.
Nyelvtudás nem szükséges!

Elvárások:
B kategóriás jogosítvány
Max. 40 éves életkor
jó látás (papírról kell dolgozni, ezért látni kell mit kell összeszedni)

Raktározási, elektromos gyalogtargonca kezelői, és külföldi munkatapasztalat előny!

Fizetés:
Nettó 1.500 euró / hó, amiből 300 euró levonásra kerül (szállás költsége).

Feladatok:
fagyos ill. szárazáru komissiózás
áruösszepakolás, összekészítés palettára
fóliázás
esetenként áruterítés, árubeszerzés
egyéb raktározási feladatok, tisztaság fenntartása

Eszközök:
új Juengreich elektromos gyalogtargoncák
kézibékák

Várjuk önéletrajzát a megadott e-mail címen.

Helyszín

Niedersachsen, Németország
Hanover

Hozzászólások